Announcement

Collapse
No announcement yet.

Hellevator - samouczek

Collapse
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

  Hellevator - samouczek

  INFORMACJE OGÓLNE:

  Hellevator to winda, która bezpośrednio zjeżdża w głębiny podziemi. Walcz z 500 wrogami o rosnącej sile i wspinaj się w rankingu wraz ze swoją gildią.

  Hellevator jest aktywny przez: 10 dni
  Wymagania to: 10+ poziom postaci oraz członkostwo w gildii

  Każda walka wymaga karty-klucza. Co 30 minut otrzymasz nową kartę-klucz. Jeśli nie masz żadnej pod ręką, możesz użyć grzyba.
  Co 24 godziny Hellevator jest resetowany o 20 pięter, co pozwala ponownie pokonać wrogów na tych piętrach.

  Za każdego pokonanego wroga oprócz zwykłego łupu otrzymujesz cenne piekielne żetony. Są one dodawane do żetonów członków twojej gildii. Pod koniec wydarzenia wszystkie uczestniczące gildie zostaną nagrodzone na podstawie zdobytych piekielnych żetonów.

  KARTY-KLUCZE:

  Każda walka kosztuje jedną kartę klucza. Co 30 minut generowana jest nowa karta-klucz. Jeśli zebrałeś maksymalnie 15 kart-kluczy, więcej nie zostanie wygenerowanych. Nie zapomnij używać ich regularnie!
  Jeśli nie masz pod ręką karty klucza, możesz również zapłacić grzybem.
  Jeśli znajdziesz klucze w innym miejscu, zawsze zmieszczą się one w Twojej kieszeni.

  PIEKIELNE ŻETONY:

  Za każdego pokonanego wroga w Hellevatorze, oprócz zwykłych łupów, otrzymujesz cenne piekielne żetony. Liczba żetonów, które otrzymasz za walkę, zależy od piętra, na którym znajduje się przeciwnik.
  Twoje piekielne tokeny są dodawane do tych należących do członków twojej gildii, a na koniec wydarzenia wszystkie uczestniczące gildie zostaną nagrodzone na podstawie zdobytych piekielnych tokenów.

  DOM TOWAROWY BEZLZEBUBA:

  Belzebub oferuje przekąski, zwykłe oraz epickie. Przekąski można kupić za karty-klucze. Jeżeli ich nie posiadasz, możesz je kupić za grzybki.

  Istnieją różne rodzaje przekąsek, które pozytywnie wpływają na postać podczas walki. Po zakupie przekąski zjada się ją automatycznie i otrzymuje powiązany z nią efekt, który utrzymuje się na określonej liczbie poziomów. Można wykorzystać tylko jedną przekąskę w danym czasie. Jeżeli zje się drugą, efekt pierwszej wygaśnie.


  ZMIANA GILDII:

  Jeśli opuścisz swoją gildię podczas wydarzenia, zabierzesz ze sobą piekielne żetony i będziesz mógł dołączyć do nowej gildii w dowolnym momencie, ale stracisz 5% z nich. Możesz kontynuować walkę w Hellevatorze i zbierać piekielne żetony, ale nie zostaną one dodane do tych z Twojej nowej gildii przez 24 godziny.

  Jeśli zostaniesz wyrzucony z gildii, nie stracisz żadnych piekielnych żetonów. Twoje piekielne żetony zostaną dodane do tych z twojej nowej gildii po 12 godzinach.

  NAGRODY:

  Po zamknięciu Hellevatora wszyscy członkowie gildii, którzy brali w nim udział, otrzymają nagrodę. Nagroda jest uzależniona od rangi Hellevatora twojej gildii w świecie gry i skaluje się wraz z twoim poziomem postaci. W dowolnym momencie możesz sprawdzić rangę swojej gildii w rankingu Hellevatora.

  Możesz odebrać nagrodę do 7 dni po zamknięciu Hellevatora. Nie ma znaczenia, kiedy odbierzesz nagrodę, ponieważ jest ona ustalana w momencie zakończenia wydarzenia.

  Trzy gildie z największą liczbą piekielnych żetonów w świecie gry otrzymają również bardzo specjalne tło profilu (ranga 1: złota, ranga 2: srebrna, ranga 3: brąz) aktywne przez następne 60 dni (czas działania rozpoczyna się wraz z zamknięciem Hellevatora).
  Last edited by Ignis; 11 August 2022, 12:21 PM.
Working...
X