Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rejestracja

Collapse
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

  Rejestracja

  Każdy świat potrzebuje bohatera. Teraz nadeszła kolej na Ciebie. Odkryj przepiękny, ale również okrutny czasami świat Shakes & Fidget.
  Wybierz swoją profesję, swoje przeznaczenie i zapisz się na kartach historii!

  Pierwszym krokiem podczas rejestracji jest wybór profesji. Nasz bohater może zostać: magiem, zwiadowcą, wojownikiem, zabójcą, paladynem, berserkiem, łowcą demonów lub druidem.
  Każda z profesji posiada swoje mocne i słabe strony. Kliknij na daną profesję, aby dowiedzieć się o niej więcej!
  • Wojownik: wyposażony w jedną broń (miecz lub siekierę) oraz tarczę. Tarcza daje 25% szansy na zablokowanie ataku, pancerz pozwala zredukować obrażenia o 50%.
  • Mag: wyposażony w różdżkę. Ataków tej profesji nie można zablokować ani zrobić przed nimi uniku. Pancerz: redukcja obrażeń - 10%. Odpycha magiczne ataki.
  • Zwiadowca: wyposażony w łuk i bardzo zwinny. Posiada 50% szans na uniknięcie zadanego ciosu. Pancerz: redukcja obrażeń - 25%.
  • Zabójca: podstępny, wyposażony w dwie bronie wojownika, które umożliwiają wykonanie dwóch ciosów w jednej turze. Posiada 50% szans na uniknięcie zadanego ciosu. Pancerz: redukcja obrażeń - 25%.
  • Paladyn: wyposażony w broń wojownika. Przed walką zadaje magiczny atak, która zabiera przeciwnikowi 33% życia. Magiczna tarcza: redukcja obrażeń - 40%. Pancerz: redukcja obrażeń - 10%. Odpycha magiczne ataki.
  • Berserk: nosi osprzęt wojownika, ale jest pozbawiony tarczy. Podczas walki wpada w szał, który pozwala na zadanie kolejnych obrażeń przeciwnikowi (szansa na kolejny atak wynosi 50%). Pancerz: redukcja obrażeń - 25%. Podatny na ataki magów.
  • Łowca demonów: nosi ekwipunek wojownika (z wyjątkiem broni, które jest bronią zwiadowcy), nie może unikać ataków. Po zabiciu ma 25% szans na przywrócenie wszystkich punktów życia, ale tylko wtedy kiedy nie został zadany atak magiczny. Pancerz: do 50%.
  • Druid: nosi ekwipunek zwiadowcy z bronią maga. Posiada maskę niedźwiedzia (poziom 10+), aby zdobyć umiejętności i atrybuty wojownika oraz maskę kota (poziom 25+), aby zdobyć umiejętności i atrybuty zwiadowcy. Główną cechą jest inteligencja.
  Pamiętaj, że niektóre szanse są maksymalne. Zaczynasz z mniejszymi.

  Wybierz swoją klasę i kliknij przycisk Kontynuuj!

  Obrazek kliknij tutaj

  1. Wybierz rasę. Podobnie jak profesja, każda rasa ma swoje mocne i słabe strony. Dopasuj ją do wybranej przez siebie profesji. Wybór nie jest dożywotni. Jeżeli wybrana przez Ciebie rasa z czasem Ci się znudzi, będziesz mógł ją zmienić. To nie dotyczy jednak bonusu, który przyznawany jest tylko raz, podczas rejestracji konta.
  2. Wybierz płeć. Następnie kliknij ikonkę kostki, aby wybrać losowy wygląd swojej postaci lub ołówek, aby starannie dopasować swój wygląd (jeżeli i on z czasem Ciebie znudzi, będziesz do mógł zmienić później). Wpisz imię swojego bohatera lub kliknij na kostkę, ale skorzystać z losowej nazwy (jeżeli wybrana nazwa Ci się znudzi, istnieje możliwość jej zmiany, ale będziesz mógł ją zmienić tylko raz za pośrednictwem obsługi).
  3. Wybierz serwer - krajowy lub międzynarodowy.
  Last edited by Ignis; 19 May 2022, 11:40 AM.
Working...
X