Announcement

Collapse
No announcement yet.

Karczma

Collapse
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

  Karczma

  Karczma

  Konto utworzone, a więc można rozpocząć przygodę! Większość czasu spędzisz... w karczmie. Przewija się przez nią cały wachlarz różnych osobowości o mniej lub bardziej podejrzanych zamiarach, ale koniec końców i tak idzie na nich zarobić trochę grosza, zdobyć doświadczenie, a czasem nawet zdobyć jakiś nowy przedmiot, który może okazać się pomocny podczas wykonywania kolejnych misji.

  Wejście: przez podgląd miasta klikając odpowiedni budynek // kliknięcie przycisku "Karczma" na menu z lewej strony ekranu // wduszając klawisz T na klawiaturze

  Obrazek kliknij tutaj

  1. Awanturniczość. Codziennie masz do dyspozycji 100 min darmowej awanturniczości, która odświeża się o północy. Każda wybrana przez Ciebie misja zabiera Tobie odpowiednią ilość jednostek awanturniczości zależnie od tego jak długa jest.

  2. Zleceniodawca. Spośród trzech dostępnych misji wybierz jedną, najbardziej dla Ciebie atrakcyjną. Czas wybranej przez Ciebie misji odejmie odpowiednią ilość czasu z paska awanturniczości. Jeżeli chcesz podróżować szybciej, zakup wierzchowca, który skróci czas oferowanych przez zleceniodawców misji. Za zakończoną pozytywnie misję otrzymasz złoto, punktu doświadczenia oraz punkty czci. Jeżeli będziesz miał szczęście możesz otrzymać grzybka, a także przedmiot (jeżeli był dostępny podczas wyboru misji).

  3. Barman. Do niego zgłaszasz się po kolejne kufle piwa zwiększające Twoją awanturniczość. 1 piwo to 20 dodatkowych minut. Maksymalna liczba piw, którą można wypić to 11, ale tylko wtedy kiedy na postaci aktywny jest zwój umożliwiający wypicie 11-stego piwa. W przeciwnym wypadku ilość piw to max 10. Za piwa płaci się grzybkami (1 grzybek = 1 piwo). Barman informuje również o różnych wydarzeniach dostępnych w weekendy oraz święta.

  4. Hazardzista. Lubisz kusić los? Jeżeli tak to z hazardzistą będziesz miał okazję zagrać o złoto oraz grzybki. Skorzystaj z suwaków, aby ustalić ilość, o którą chcesz grać lub skorzystać z komend na czacie gildii: /gold bet x (grając o złoto) lub /mushroom bet x (grając o grzybki), gdzie x oznacza konkretną ilość złota.

  5. Sekretnie poufna misja dnia! Misja ta daje Ci możliwość zdobycia dodatkowego doświadczenia. Kliknij na platak i sprawdź z czym przyjdzie Ci się zmierzyć danego dnia. Misja dostępna jest od 10 poziomu postaci.

  6. Toaleta. Niedostępna przed osiągnięciem 100 poziomu, a po jego osiągnięciu trzeba jeszcze znaleźć klucz.

  7. Straż miejska. Czasami wykonywanie misji nie wystarczy i trzeba zarobić dodatkowy grosz wykonując prace zarezerwowane dla straży miejskiej.

  Wskazówka: czerwone misje są trudniejsze, ale i nagrody są lepsze.
  Wskazówka: podczas Happy Hours możesz pominąć pozostały do ukończenia misji czas za pomocą 1 . Happy Hours rozpoczynają się od 23:00 i trwają do północy (na niektórych serwerach trwają cały czas).
  Wskazówka: jeżeli Twój plecak będzie wypełniony po brzegi w momencie zakończenia misji, nie otrzymasz przedmiotu, który był w niej do zdobycia.
  Wskazówka: za każdą pozytywnie ukończoną misję otrzymasz 10 punktów czci.
Working...
X