Zastanawiasz się co może być ciekawego w tawiarnianej toalecie? Z pozoru nic, a jednak kolejka do niej jest długa.
Po osiągnięciu 100 poziomu przyjmuj zlecane misje nieco uważniej, ponieważ w jednej z nich oferowany będzie klucz do toalety.
Po zdobyciu klucza kliknij na okno toalety i dostąp zaszczytu korzystania z niej.

Wejście: drzwi toalety w karczmie // dwukrotne kliknięcie klawisza T
Wymagania: 100+ poziom postaci

Obrazek kliknij tutaj

1. Tutaj wrzuca się przedmioty, klejnoty, eliksiry co tylko dusza zapragnie.
2. Zbiornik many. Upchane w muszlę przedmiotu będzie trzeba w końcu kiedyś spłukać.
3. Aura. Im wyższa, tym lepiej dla Ciebie.

Poprzez wrzucanie przedmiotów do toalety oddajesz hołd Bogom, a mana widoczna na zbiorniku ulega zwiększeniu.
Pamiętaj jednak, że tylko pierwszy wrzucony danego dnia przedmiot spowoduje podniesienie many!

Aby sprawdzić ile pozostało jeszcze do całkowite zapełnienia, najedź kursorem na zbiornik, aby wyświetlić status wypełnienia.
Kiedy zbiornik zostanie zapełniony, toaletę należy spłukać pociągając za łańcuch. Otrzymasz za to losowy przedmiot (może, ale nie musi to być artefakt), a aura wzrośnie o 1 poziom i tak aż do 66 poziomu.
Aura działa na sprzedawców, którzy będę oferować Tobie przedmioty o lepszej (pod względem atrybutów) wartości.
Poziom many podnosi tylko pierwszy wrzucony danego dnia przedmiot, ale możesz ich wrzucić więcej jeżeli chcesz. Wrzucony przedmiot wróci do Ciebie, ale będzie przeznaczony dla odmiennej od Twojej profesji, co umożliwi Tobie ubranie Twoich pomocników w wieży.

Wskazówka: przedmiotu poświęconego w toalecie nie można sprzedać, traci swoją wartość w złocie, ale możesz go rozmontować u kowala, dzięki czemu zyskasz trochę surowca do późniejszych ulepszeń swojego osprzętu.
Wskazówka: jeśli poświęcisz przedmiot i otrzymasz zarówno punkty many, jak i nowy przedmiot, nie otrzymasz punktów many za nowy przedmiot następnego dnia!
Wskazówka: artefakt powoduje podniesienie many o 50 punktów, zwykły przedmiot o 25 punktów, klejnot o 30 punktów, a eliksir (bez względu na wielkość i rodzaj) o 10 punktów. Im wyższa aura tym więcej punktów many będzie trzeba zebrać. Wrzucone klejnoty i eliksiry przepadają (nie podlegają zmianie jak przedmioty).
Wskazówka: dokładnie sprawdzaj punkty potrzebne do zapełnienie zbiornika, ponieważ przekroczenie max pojemności zbiornika przyczyni się do straty cennych punktów. Innymi słowy jeżeli do zapełnienia zbiornika brakuje 20 punktów, nie próbuj wrzucać do toalety artefaktu.