Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arena

Collapse
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

  Arena

  Wejście: podgląd miasta / przyciski po lewej stronie / klawisz A / ikonka monety (jeżeli jesteś w zarządcy areny)

  Można ścinać głowy potworom za jednym zamachem, ale czy tak samo łatwo będzie z innymi przeciwnikami, zwłaszcza takimi, którzy trudnią się tym samym fachem co Ty?
  Poczuj rozpierającą dumę na skutek zwycięstwa lub smak goryczy na skutek porażki! Wejdź na arenę i wybierz jednego z trzech sugerowanych przeciwników.

  W przypadku wygranej otrzymasz punkty czci oraz złoto (a nawet doświadczenie, ale tylko w przypadku pierwszych 10 wygranych walk danego dnia).
  Poprzez walki uzupełnisz również swój klaser dokładności, jeżeli przeciwnik, którego pokonałeś wyposażony był w przedmioty, które Tobie brakują (UWAGA! naklejek legendarnych przedmiotów w ten sposób nie zdobędziesz!)

  Przeciwnika do walki możesz wybrać także w sali chwały, ale w tym wypadku nie otrzymasz za walkę punktów doświadczenia.
  Interesujące walki możesz zapisać klikając na pinezkę przy wybranej walce, dzięki czemu nie zostanie usunięta i będziesz mógł obejrzeć ją później.
  Raporty z walk znajdują się w poczcie w zakładce "walki".

  Wskazówka: co 10 minut można atakować za darmo. Jeżeli jednak nie chcesz tyle czekać na kolejną walkę, możesz zaatakować przeciwnika natychmiast, ale kosztować Cię to będzie 1.
  Wskazówka: jeżeli różnica punktów czci pomiędzy Tobą a przeciwnikiem będzie zbyt wysoka, nic nie wygrasz, ani nic nie stracisz.
Working...
X