Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kowal

Collapse
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

  Kowal

  Gdy już osiągniesz 90 poziom postaci, a także będziesz miał odblokowane pupile odwiedź kowala. Właściwie spełni on każde życzenie, które znajduje się na jego liście dostępnych do spełnienia.

  Obrazek, kliknij tutaj

  Wejście: przez podgląd miasta // dwukrotne kliknięcie Zbrojowni w menu gry // kliknięcie "Ukrytej główni" będąc w zbrojowni // dwukrotne wduszenie klawisza W

  Po wejściu do kowala ujrzysz 4 możliwe opcje, które kosztują lub dają metal oraz kryształ. Przeciągnij i upuść przedmiot na dane pole lub skorzystaj z prawego przycisku myszy.

  Lista możliwych akcji:
  1. Miejsce na klejnot. Korzystając z tej opcji możesz dodać do wybranego przedmiotu (z wyjątkiem tarczy wojownika) miejsce na klejnot lub odzyskać klejnot osadzony w danym przedmiocie, co spowoduje jego zniszczenie. Odzyskany klejnot znajdziesz w swoim plecaku gotowy do osadzenia w nowym przedmiocie.

  2. Ulepszenie cechy. Możesz ulepszyć swój przedmiot max 20 razy. Informacja o ilości ulepszeń będzie wyświetlać się po najechaniu na dany przedmiot kursorem.

  3. Rozmontowanie. Ta opcja powoduje całkowite zniszczenie przedmiotu, ale to dzięki niej uzyskasz metal oraz tajemne odłamki wykorzystywane, np. do ulepszenia przedmiotu. Dziennie można rozmontować max 5 przedmiotów.
  Wskazówka: rozmontowanie broni maga oraz zwiadowcy daje więcej surowców i dlatego liczona jest jako dwa przedmioty, nie jeden.

  4a. Zamiana run / Zmiana wyglądu. Zamiana run pozwala zmienić runy pomiędzy dwoma przedmiotami. Koszt zamiany to 20 . Jeżeli znudził Ci się wygląd posiadanych przedmiotów, zmień je na inne poprzez menu dostępne po kliknięciu prawym klawiszem myszki. Koszt zmiany wyglądu to 10 . Możesz wybrać wygląd dowolnego artefaktu, który skompletowałeś w swoim klaserze dokładności.

  5. Posiadana ilość metalu.
  6. Posiadana ilość tajemnych odłamów.

  Wskazówka: uzyskasz większą ilość metalu oraz kryształy sprzedając ulepszone przedmioty w sklepach! Nie rozmontowuj ich tylko sprzedawaj!
  Wskazówka: za broń nieposiadającą wartości w złocie nie uzyskasz zwrotu kosztów za jej ulepszenia.
Working...
X