View Single Post
Old 15th August 2018, 12:02 AM
KimSuro KimSuro is offline
Hatchling

Default Haideţi să ne unim.

Salut! Cred că aţi observat şi voi că noi, romānii, avem o singură "lume" pentru noi şi deşi a fost deschisă acum mult timp, nu pare că se grăbeşte cineva să mai facă una. Mă rog, ideea e că mă gāndeam să facem o ghildă pe următoarea lume internaţională (w27) īn care să fim majoritatea membrilor romāni. Ştiu că am postat asta cu MULT īnainte să se deschidă urmatorea lume (care nici măcar nu ştiu dacă se va deschide) , dar mă gāndesc că nu mulţi romāni intră pe forumul acesta zilnic şi aş prefera să vadă cāt mai multă lume mesajul. Ideea e că mi-aş dori să putem face o ghildă care să ajungă măcar top 15-20 (zic 15-20 pentru că, deşi sunt un donator, nu mă compar cu persoanele care consumă undeva la 200-300 de ciuperci zilnic şi probabil nu vom avea prea multe şanse). Deci, persoanele care sunt interesate, lăsaţi aici un mesaj, să ştiu că īncă nu a murit de tot forumul nostru de discuţii.
~Mersi şi scuze! ~

P.S. Īn momentul īn care se va anunţa deschiderea unei noi lumi internaţionale, voi face o noua postare īn care voi preciza numele īn joc şi numele breslei pe care am de gānd să o īnfiinţez. Bineīnţeles că numele breslei va fi o propunere, cu care sper că veţi fi de acord, iar daca nu, ne descurcăm noi... face fiecare cāte o propunere şi hotărām. Poate propuneţi voi nişte nume īncă de pe acum (eu aş prefera să nu fie ceva de genul "Romānia" sau "Romānia Unită" , etc. cum am tot văzut pe alte servere)
Reply With Quote