Shakes & Fidget - The Game - Supportboard  

Go Back   Shakes & Fidget - The Game - Supportboard > Non-English Forums > Romanian Forum

Notices

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 15th August 2018, 12:02 AM
KimSuro KimSuro is offline
Hatchling

Default Haideţi să ne unim.

Salut! Cred că aţi observat şi voi că noi, românii, avem o singură "lume" pentru noi şi deşi a fost deschisă acum mult timp, nu pare că se grăbeşte cineva să mai facă una. Mă rog, ideea e că mă gândeam să facem o ghildă pe următoarea lume internaţională (w27) în care să fim majoritatea membrilor români. Ştiu că am postat asta cu MULT înainte să se deschidă urmatorea lume (care nici măcar nu ştiu dacă se va deschide) , dar mă gândesc că nu mulţi români intră pe forumul acesta zilnic şi aş prefera să vadă cât mai multă lume mesajul. Ideea e că mi-aş dori să putem face o ghildă care să ajungă măcar top 15-20 (zic 15-20 pentru că, deşi sunt un donator, nu mă compar cu persoanele care consumă undeva la 200-300 de ciuperci zilnic şi probabil nu vom avea prea multe şanse). Deci, persoanele care sunt interesate, lăsaţi aici un mesaj, să ştiu că încă nu a murit de tot forumul nostru de discuţii.
~Mersi şi scuze! ~

P.S. În momentul în care se va anunţa deschiderea unei noi lumi internaţionale, voi face o noua postare în care voi preciza numele în joc şi numele breslei pe care am de gând să o înfiinţez. Bineînţeles că numele breslei va fi o propunere, cu care sper că veţi fi de acord, iar daca nu, ne descurcăm noi... face fiecare câte o propunere şi hotărâm. Poate propuneţi voi nişte nume încă de pe acum (eu aş prefera să nu fie ceva de genul "România" sau "România Unită" , etc. cum am tot văzut pe alte servere)
Reply With Quote
Old 16th August 2018, 08:52 AM
Valkyra's Avatar
Valkyra Valkyra is offline
Moderator

Din păcate nu sunt prea mulți jucători români pentru încă o nouă lume dedicată (server românesc). Marea majoritate care au jucat s-au lăsat.
Succes în înființarea unei bresle pe o nouă lume internaţională.

Please read the Board Rules and the Allowed language on the International Forum before posting. Thank You.

Reply With Quote
Old 16th August 2018, 10:56 AM
Hatchling

Quote:
Originally Posted by Valkyra View Post
Din păcate nu sunt prea mulți jucători români pentru încă o nouă lume dedicată (server românesc). Marea majoritate care au jucat s-au lăsat.
Succes în înființarea unei bresle pe o nouă lume internaţională.
Mulţumesc!! Iar legat de o nouă lume dedicată... sunt de acord. Sper ca măcar pe următoarea lume internaţională să pot găsi suficienţi jucători români (care să fie şi activi) cu care să pot înfiinţa o breaslă decentă. Mi-aş dori să văd şi tricolorul nostru prin topul celor mai buni playeri 😁
Reply With Quote
Old 16th August 2018, 08:35 PM
Filfla Filfla is offline
Hatchling

Eu ma bag! Joc de vreo 3 ani si fara sa bag nici macar o singura data bani in joc am ajuns la nivelul 344 pe s3 international. Cred ca mai stiu pe cineva care ar vrea sa intre. Astept deschiderea lumii noi si noul tau post. Cheers!
Reply With Quote
Old 22nd August 2018, 12:36 PM
Hatchling

Pentru cei interesati, am strans deja 21 de membrii si am facut si un grup de wapp pe care suntem 11 persoane deocamdata. Imi puteti lasa numarul de teleon la privat pentru a va adauga in grup. xD
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules